Pozycjonowanie lokalne na proste frazy


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Pozycjonowanie lokalne na proste frazy

Postautor: mariusznowak » 16 wrz 2016, 11:45

Witam kolegów i koleżanki. Mam kila pytań do ludzi, którzy zajmują się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarkach internetowych. Zleciłem budowę strony, którą pragnę samodzielnie pozycjonować. Interesują mnie frazy pokroju żwirownia Koło, które są w mojej ocenie mało konkurencyjne. Z pozycjonowaniem nie miałem kontaktu styczności. Natomiast wiele już o tym poczytałem i sprawa nie wydaje się skomplikowana dla fraz niszowych. Najważniejsze pytanie: ile czasu zajmie doprowadzenie strony do pierwszej dziesiątki wyników na frazę: ziemia ogrodowa Koło . Kolejna kwestia, która mnie ciekawi to sposób tworzenia odnośników do domeny. Czy warto kupować kody do katalogów, a może skupić się na forach. Oraz ostanie zagadnienie, które związane jest z ilością linków, jaką powinienem pozyskać.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Pozycjonowanie w danym mieście na proste frazy

Postautor: podrygalapawel » 16 wrz 2016, 12:08

Cześć. Faktycznie frazy rodzaju: ziemia ogrodowa Koło są rzeczywiście mało skomplikowanymi frazami. Natomiast jest to teoria. W praktyce wygląda to już nie tak banalnie. W pozycjonowaniu liczą się odnośniki do domeny. Kiedyś wystarczyło dodać stronę do niewielkiej liczby katalogów i strona pojawiała się na samej górze rezultatów wyszukiwarki. Teraz trzeba o wiele większej liczby linków, które muszą prowadzić z miejsc o wysokim TR. Więc zapomnij o dodawaniu do katalogów strony WWW. Nie przyniesie to pożądanych rezultatów. Natomiast umieszczanie swoich linków na forach jest już o niebo lepszym rozwiązaniem. Należy tylko pamiętać o właściwym rozłożeniu pozycjonowanych fraz. Czas potrzebny na osiągnie zakładanych wyników jest zależny od twoich umiejętności. Jednemu zajmie to miesiąc, a inny pozycjoner nie wprowadzi strony do pierwszej dziesiątki rezultatów przez rok czasu.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości