W jaki sposób poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

W jaki sposób poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:09

Dzień dobry od pewnego czasu zajmuje się promocją swojej strony WWW, niestety nie mogę wbić strony do pierwszej dziesiątki wyników. Pozyskuje nieustannie linki do promowanej strony internetowej. Każdego dnia około 20 sztuk. Staram się też wypowiadać się na stronach powiązanych z moją branżą. Niestety to nic nie daje i od wielu tygodni nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Nadmienię też, iż mam unikalną treść na każdej z moich podstron. W czym może być problem? Proszę o radę.
Podnośniki pacjenta transportowe to większy komfort opieki i gwarancja bezpieczeństwa osoby transportowanej. Rehabilitacja Ortopedyczna Rzeszów , które oferuje nasza wypożyczalnia ułatwiają: łatwy transport i podnoszenie pacjenta, lepsza mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, ochrona przed urazami i przeciążeniami kręgosłupa opiekuna.

Rehabilitacja Ortopedyczna Rzeszów zostały stworzone do łatwego i bez siłowego przemieszczania oraz transportu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Poprzez zastosowanie akumulatorów, urządzenie może przemieszczać się bez konieczności ciągłego podpięcia do prądu. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych rozmiarach oraz wartościach udźwigu. Nasza Rehabilitacja Ortopedyczna Rzeszów posiada w swojej ofercie nowoczesne podnośniki pacjentów na wynajem - Rehabilitacja Ortopedyczna Rzeszów.

Podnośnik pacjenta dla osób z ograniczeniami ruchowymi jest nieocenionym wsparciem dla opiekunów. Codzienne przenoszenie pacjentów naraża ich na bóle pleców czy też urazy kręgosłupa. Wykorzystanie podnośnika pacjenta - transportowego, elektrycznego zapewnia ulgę oraz ułatwia codzienne czynności. Wykorzystanie podnośnika transportowego daje pacjentowi zdecydowanie większe bezpieczeństwo niż w czasie własnoręcznego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to uproszczenie codziennych czynności oraz opieki, które umożliwia: komfortową kąpiel bez barier, nieskomplikowane opuszczanie i podnoszenie pacjentów, niewymagające dodatkowych instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych, pasują do standardowych wanien dostępnych na rynku

Celem pRehabilitacja Ortopedyczna Rzeszów jest umożliwienie bezpiecznej kąpieli zarówno pacjentowi, oraz osobie opiekującej się pacjentem. Świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i do różnego typu instytucji. W ofercie wypożyczalni dostępne są różne typy podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2021, 8:53 przez mariusznowak, łącznie zmieniany 1 raz.

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

W jaki sposób poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Witaj. Fajnie, że dałeś odsyłacz do strony. Umożliwi to analizę profilu linków i przyczynę braku zakładanych przez ciebie pozycji. Z tego co zauważyłem na twojej stronie, to jest parę niedociągnięć na samej witrynie. Po pierwsze sposób wewnętrznego linkowania. Brak aktualnych treści. Również przydałoby się stworzyć unikalne tytuły dla wyszukiwarek. Następnie jeśli chodzi o tworzone przez ciebie odnośniki - są słabej jakości. Miejsca, gdzie budujesz linki są mocno zaspamowane i moc takiego odnośnika jest równa 0. Dlatego masz takie problemy z wejściem do pierwszej 10 wyników. Poszukuj miejsc, gdzie jest niełatwo umieścić odnośnik do strony. Wówczas parę takich linków ma większą moc, niż 100 odnośników, które teraz pozyskujesz. Zacznij robić tak, jak napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość