Jaka winda będzie odpowiednia do małej firmy?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Jaka winda będzie odpowiednia do małej firmy?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:38

Witam. Jestem w trakcie rozbudowy mojej firmy produkcyjnej. Nasza produkcja mieści się w budynku dwupoziomowym i dużym ułatwienie było by zastosowanie jakieś windy towarowej, która by transportowała produkty pomiędzy piętrami. Zajmujemy się produkcją odzieży ze skóry. Więc powierzchnia windy nie musi być jakaś ogromna. Zależy mi na tym, żeby zmieściła się w niej paleta i jeden pracownik. Udźwig takiej windy towarowej też chyba nie musi być zbyt duży. Tak, więc myślę o jakimś niesztandarowym rozwiązaniem, które bylibyśmy w stanie wpasować we wnętrze budynku. Co wy o tym sądzicie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Jaka winda będzie odpowiednia do małej firmy?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:52

Cześć. Jeśli myślisz o jakimś wybranym modelu dźwigu hydraulicznego to trzeba było napisać. Markowe dźwigi hydrauliczne wyszukasz w ofercie tego przedsiębiorstwa: https://art-webinfo.pl/2022/07/14/fizjoterapia-czy-warto-podejmowac-sie-uslug-zas-jaki-szpital-najtrafniej-dobrac . Z tego co zdążyłem się zorientować po tym co napisałeś szukasz platformy towarowej o niedużym udźwigu. Tak, więc możesz zamontować niestandardowe platformy towarowe, które można zamontować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Natomiast zastanawiam się czy nie lepszym rozwiązaniem będzie kupienie czegoś większego, tak na przyszłość. Jak będzie niezbędny mocniejszy udźwig windy towarowej to będzie w przyszłości problem. Może od razu zamontować windę towarową o dużym udźwigu?

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość