Czy opłaca się stosować olej laurowy?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy opłaca się stosować olej laurowy?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 11:05

Witam. Wyszukiwałam ostatnimi czasy w internecie jakiegoś preparatu na pryszcze i znalazłam interesującą propozycję. A więc podobno artykuł taki jak olej laurowy ma takie atrybuty, jakie pomagają zwalczać wypryski i trądzik. Wolno używać go bezpośrednio na skórę, gdyż jest w pełni bezpieczny. Niemniej jednak nie mam pojęcia czy to prawdziwość, a nie chcę wydawać bezsensownie pieniędzy. Proszę, w związku z tym o wypowiedzenie się osób, które miały szansę korzystać z takiego preparatu. Z góry dziękuje wszystkim za udzieloną pomoc.

podobne tematy:

henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

Postautor: henryk1965 » 28 paź 2016, 11:15

Hej. To akurat prawda, że olej laurowy działa kojąco na cerę. Sama miałam problemy z cerą oraz wielokrotnie pojawiały mi się na twarzy pryszcze. Było to nadzwyczaj krępujące oraz wkurzające. Od kiedy zdecydowałam się na zastosowanie oleju komplikacje zniknęły. Rzeczywiście można stosować ten specyfik bezpośrednio na twarz- nie ma się czego bać bo jest w pełni bezpieczny. Ponadto używam go na włosy to właśnie dzięki czemu są one odżywione oraz mocniejsze, a co więcej pozbyłam się na porządne łupieżu. Stanowczo z całego serca polecam ten kosmetyk.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość