Czy opłaca się zamawiać takiego rodzaju systemy meblowe do biura?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się zamawiać takiego rodzaju systemy meblowe do biura?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Dzień dobry, przedsiębiorstwo zwiększa liczbę ludzi i w niedalekiej przyszłości musimy przenieść się do innego lokalu. Ogólnie wiadomo, iż tego rodzaju pomieszczenia biurowe są praktycznie w stanie deweloperskim i musimy je od początku urządzić. Dlatego moje pytanie czy warto kupować takie zabudowy meblowe: Obrazek - prezentują się doskonale na obrazkach. Natomiast koszt ich kupna jest dość wysoki i nie wiem czy przyniesie jakąś wartość dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd biura jest istotny, ale czy meble wysokiej jakości aż tak zwiększają efektywność zatrudnionych osób i wpływają na decyzję potencjalnych kontrahentów?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się inwestować w tego rodzaju meble do firmy?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Dzień dobry, to już zależy od waszych możliwości finansowych. Wygląd biura jest bardzo ważny, ale powinien być dopasowany do portfela waszych kontrahentów. Jeśli kooperujecie z małymi podmiotami gospodarczymi to nadmierny luksus w waszej firmie może ich zniechęcić. Będą uważali, że wasze świadczenia są bardzo kosztowne i będą poszukiwać usług u innych podmiotów gospodarczych. Ich zachowanie ma podstawy, dlatego że wydatki na tego rodzaju meble przeniesiecie na klientów. Natomiast jeśli kooperujecie z większymi firmami, gdzie ważny jest bardzo dobry wygląd biura, żeby was traktowali jako poważnego partnera to oczywiście warto zainwestować w tego rodzaju zabudowy meblowe. Tak jak już wspominałem. Wszystko zależy od klienteli.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość