Sposób promocji fotografa dziecięcego w Warszawie


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Sposób promocji fotografa dziecięcego w Warszawie

Postautor: henryk1965 » 07 paź 2016, 10:14

Dzień dobry, jestem fotografem z długoletnim stażem. Specjalizuje się w fotografii dziecięcej w Warszawie. Od jakiegoś czasu jestem zmuszony do szukania nowych zleceń na własną rękę. Do nie dawna idealnie sprawdzała się reklama z polecenia. Rodziny, które wykonywały u mnie sesję ciążową polecały mnie kolejnym rodzinom i tak się to kręciło. Obecnie już tak nie jest i rozmyślam o promocji mojego bloga ze zdjęciami w Internecie. Chciałbym się skupić takich hasłach: fotografia dziecięca Warszawa http://www.elefantti.pl i nie mam pojęcia jak to zrobić żeby moja strona była widoczna w wyszukiwarce internetowej? Czy ktoś z was jest w stanie powiedzieć co zrobić na sam pierw żeby to wszystko pozbierać w całość i zacząć reklamę w wyszukiwarce?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Sposób reklamy fotografa który, wykonuje fotografię dziecięcą w Warszawie

Postautor: krzysiekfila » 07 paź 2016, 10:26

Witaj. Zdaje sobie sprawę z twojej sytuacji, ale promowanie strony WWW na takie hasła jak: fotografia dziecięca Warszawa nie należy do najprostszych zajęć. Teraz jest ciężko wykonywać pozycjonowanie agencją SEO, które mają długoletnie doświadczenie w tej materii. Ciągłe modyfikacje algorytmów i potrzeba pozyskiwania odnośników bardzo dobrej jakości robi swoje. Dlatego nie polecam ci się samemu za to brać. Będzie to stracony czas a pozycje i tak nie będą dobre. Doradzam zlecić to jakieś profesjonalnej agencji SEO a samu popracować więcej w studiu na ich usługi. Na pewno tego typu układ będzie dla ciebie korzystniejszy.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość