Poszukuje fachowego kursu instruktorskiego prowadzonego przez dobrego trenera


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Poszukuje fachowego kursu instruktorskiego prowadzonego przez dobrego trenera

Postautor: henryk1965 » 16 wrz 2016, 12:19

Cześć. Mam ochotę podszkolić swoje zdolności związane z trenowaniem osób w fitness klubie. W branży działam już wiele lat. Parę late temu odbyłem kurs instruktorki i posiadam uprawnienia trenera personalnego. Lecz od ukończonego szkolenia minęło już sporo czasu i widzę u siebie braki w wykształceniu. Kocham to co robię i mam zamiar to robić jeszcze lepiej. Tak, więc poszukuje profesjonalnego kursu instruktorskiego, który jest prowadzony przez prawdziwych specjalistów. Czy możecie coś mi polecić?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Szukam dobrego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez dobrego trenera

Postautor: krzysiekfila » 16 wrz 2016, 12:37

Dzień dobry, bardzo interesujące szkolenia prowadzi placówka ECS z Warszawy. Posiadają profesjonalną kadrę instruktorów, która może pochwalić się osiągnięciami na arenie międzynarodowej. Przykładowi szkoleniowcy, którzy prowadzą tam szkolenia instruktorskie Obrazek - ich nazwiska robią spore wrażenie i są znane w środowsiku instruktorów w całej Polsce. Tu masz link do ich domeny: http://kursyecs.edu.pl/kursy-instruktorskie - na 100% wyszukasz coś dla siebie. Szkolenia prowadzą w każdym z większych miast. Oczywiście najwięcej jest ich w stolicy. Ja sugeruje zapisać się grupy Roberta Piotrkowicza - sam odbyłem takie szkolenie instruktorskie i jestem bardzo zadowolony.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość