Czy warto nabyć mydło alep?


krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy warto nabyć mydło alep?

Postautor: krzysiekfila » 28 paź 2016, 11:28

Dzień dobry. Spotkałam się w ostatnim czasie z wieloma pozytywnymi opiniami na temat mydła alep. Mimo to nie wykorzystywałam przenigdy tego preparatu oraz nie wiem czy są one prawdziwe. Jak mówią artykuł taki jak mydło alep można wykorzystywać na wiele kłopotów skórnych. Osobiście ubóstwiam naturalne kosmetyki, skutkiem tego zwróciłam szczególną uwagę na ten produkt. Nie obejmuje on w sobie konserwantów i sztucznych składników oraz posiada dużo oszałamiających właściwości, a to skłoniłoby mnie do jego zakupu. Niemniej jednak zastanawiam się czy warto? Proszę o opinie osób, które miały to mydło.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się zakupić mydło alep?

Postautor: adriansola » 28 paź 2016, 11:43

Cześć. Od dłuższego czasu w moim mieszkaniu wykorzystuje się mydło alep. A to w następstwie tego, że jak sama dojrzałaś jest w pełni naturalne i ma imponujące działanie. Mogę w pełni zatwierdzić, że poprawia stan cery oraz ma działanie antybakteryjne. Pomaga w gojeniu problemów skórnych, a także usuwa swędzenie. Świetnie nawilża oraz wygładza skórę co dla mnie jest dużym walorem. Na domiar tego można go wykorzystywać do golenia czy też mycia włosów. Szczerze mogę polecić zakupienie tego produktu.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość