Czy warto promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Cześć. Myślę nad wejściem ze swoimi meblami na rynek niemiecki. Mam już niemieckojęzyczną stronę WWW i pora zastanowić się nad reklamą w niemieckiej wyszukiwarce. Mam parę pytań związanych z tym tematem. Pierwsze to czy ciężko jest rozreklamować stronę internetową na słowa kluczowe tego rodzaju: Konferenzmöbel a, także im zbliżone? Jaki okres potrzebuje firma pozycjonująca na osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najważniejsza kwestia, jaki jest orientacyjny budżet, który umożliwi tą formę promocji? Nie chcę wydać więcej niż muszę, ale z drugiej strony nie potrzebuje oferty agencji SEO która nie będzie wstanie wypozycjonować mojej strony. Będę wdzięczny za radę od osób, które siedzą w tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Dzień dobry. Dobrze, że samemu nie chcesz pozycjonować strony internetowej. Takich ludzi, wbrew pozorom jest wiele i myślą, że po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jeżeli chodzi o czas, który będzie niezbędny aby wypromować domenę na tego rodzaju frazy: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 5 miesięcy poczekać. Wszystko będzie zależało od doświadczenia agencji SEO, która zajmie się promocją strony. W tej materii pośpiech tylko szkodzi. Jeżeli chodzi o skalę trudności to są to niełatwe frazy. Lecz można je wypozycjonować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Musisz się przygotować na wydatek rzędu paru tysięcy zł miesięcznie. Mam nadzieję, że pomogłem.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość