Potrzebuje niedrogiego krawca do zrobienia firanek do mieszkania


annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Potrzebuje niedrogiego krawca do zrobienia firanek do mieszkania

Postautor: annasowa90 » 02 cze 2016, 13:23

Cześć. Jestem na etapie meblowania swojego domu. Sporo robót remontowych jest już za nami i zostały już tylko ostatnie szlify, które mają nadać ciepła pomieszczeniom. Wiele uroku nadają dobrze uszyte firanki. Tak, więc poszukuje pomysłu na nie oraz krawca, który umie je uszyć. Czy macie jakieś pomysły?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Potrzebuje sprawdzonego krawca do wykonania firanek w domu

Postautor: adriansola » 02 cze 2016, 13:31

Dzień dobry. Ja osobiście lubię takie połączenia jeżeli chodzi o firanki do domu: - idealnie współgrają ze sobą wszelkiego rodzaju barwy szarości z bielą. Jak dołożymy do tego gustowne dodatki i upięcie to rezultat zawsze jest imponujący. Możesz też spróbować z brązem - jest modny w tym sezonie. Jeśli chodzi o rzetelnego krawca to mogę polecić ci tą stronę: https://okna-aluminiowe.net.pl/2022/11/15/wyselekcjonowac-wlasciwi-stol-stacjonarny-do-masazu-i-rehabilitacji-czy-jest-to-dostepne-zadanie/ - znajdziesz tam wielu krawców z twojego miasta. Więc na pewno znajdziesz rzetelnego krawca w twoim mieście. W praktycznie każdym z salonów krawieckich jest także ekspozycja materiałów, która pomoże w wyborze. Posiadają również foldery z przykładowymi fasonami firanek - to też ułatwia podjęcie właściwej decyzji.

podobne tematy:


Wróć do „Tematy i tylko tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości