Strona 1 z 1

Brygada stolarzy, która zrobi meble na zamówienie

: 18 maja 2016, 10:40
autor: annasowa90
Cześć. Poszukuje firmy, która potrafi stworzyć zabudowę meblową wysokiej jakości na zamówienie. Nie interesują mnie wykonawcy, którzy potrafią zmontować tylko nieskomplikowaną szafę. Chciałbym uzyskać jakość wykonania jak na tej witrynie: http://jfmfurniture.de/mobel-auf-mass . Na pierwszy rzut oka widać, że brygada zna się na robocie i wykonuje dobrej jakości produkty. Ktoś posiada może namiary na podobnych fachowców?

podobne tematy:

Ekipa, która wykonana zabudowy meblowe na wymiar

: 18 maja 2016, 11:09
autor: henryk1965
A w Internecie nic nie znalazłeś? Nie wierzę, że w Polsce nie ma takich firm. Trzeba odpowiednio poszperać w Internecie. Możesz użyć szukanie zdjęciami. Wtedy będziesz widział od razu obrazki. Łatwiej wyszukać coś konkretnego.

podobne tematy:

Ekipa, która wykonana meble na zamówienie

: 19 maja 2016, 11:10
autor: adriansola
Wystarczy, że należycie poszukasz w Internecie. Takich przedsiębiorstw jest na pęczki. Występują też tematyczne serwisy internetowe, które gromadzą listy takiego rodzaju firm. Trzeba odrobinę zachodu i wyszukasz interesującą Cię firmę. Tu jest odnośnik do takiej strony: http://polecamspeca.pl/stolarz gdzie masz sporo firm, które oferują usługi stolarskie. Dużo z nich z pewnością robi meble na wymiar.

podobne tematy: